Cooking academy

Vítejte v nejlepší cooking akademii s kompletně vybaveným gastro studiem!

Naučte se vařit jako profesionálové

Naše školení a předvádění vaření na konvektomatech a dalších profesionálních strojích vás přivedou na úroveň špičkového šéfkuchaře. Budete mít jedinečnou možnost pracovat s vysoce kvalitními zařízeními a zlepšit své dovednosti pod vedením profesionálního šéfkuchaře.

Zkuste si nejmodernější gastro zařízení na trhu

Vyzkoušejte konvektomaty UNOX a další vybavení přesně tak, jak je používají renomované restaurace. U nás si můžete vyzkoušet tyto profesionální stroje a zlepšit své dovednosti ve vaření.

Kvalita a profesionalita

Luzmia je synonymem pro kvalitu a profesionalitu. Naše kompletně vybavené gastro studio vám poskytuje ideální prostor pro zdokonalování vašich kulinárních dovedností. Připojte se k nám a staňte se mistrem kuchyně!

Špičkové vybavení a zkušený šéfkuchař čekají na vás!

Vyškolení a předvádění vaření na konvektomatech a dalších profesionálních strojích

U nás v gastro studiu Luzmia vám poskytneme kompletně vybavený prostor, kde se můžete naučit vařit na konvektomatech a dalších profesionálních strojích. Naše školení jsou vedena zkušeným šéfkuchařem, který vám ukáže nejlepší techniky a triky.

Prohlédněte si také další gastronomická zařízení a techniku v našem studiu.

Kromě našeho gastro studia máme také sklad chladicí techniky a gastronomických zařízení v blízkosti showroomu. Pokud máte zájem, můžete si po domluvě prohlédnout naši širokou nabídku vybavení.

Nechte se inspirovat a rozvíjejte své kuchařské dovednosti s Luzmia

Přijďte k nám do Luzmia a objevte svůj potenciál v kuchyni. S naším profesionálním vybavením, zkušeným šéfkuchařem a flexibilitou ve službách se naučíte vařit jako profesionál. Přijďte a přesvědčte se sami!